nvovaikamskonfederacija11@gmail.com

Naujienos

NVO vaikams konfederacijos 2023 m. forumas – „Vaiko gerovės sistemos pokyčiai: aktualijos ir lūkesčiai“

Jau eilę metų NVO vaikams konfederacija tęsia tradiciją ir visus maloniai kviečia į forumą, apjungiantį ne tik nevyriausybines organizacijas, bet ir valstybės bei vietos savivaldos institucijas.

NVO vaikams konfederacijos organizuojamo renginio metu ir toliau bus gvildenama itin svarbi tema – „Vaiko gerovės sistemos pokyčiai: aktualijos ir lūkesčiai“. Forumo metu pranešimus skaitys mokslininkai, nevyriausybinių organizacijų nariai, valstybės institucijų, atsakingų už vaiko teisių apsaugos politikos formavimą ir įgyvendinimą, atstovai. Renginio metu kviesime Jus aktyviai įsitraukti į diskusijas bei užduoti Jums rūpimus klausimus. Jūsų dalyvavimas forume itin reikšmingas, kadangi visi kartu spręsime problemas, kylančias siekiant kiekvieno vaiko gerovės.

NVO vaikams konfederacijos forumas vyks š. m. rugsėjo mėn. 14 d. (ketvirtadienį), nuo 9 val. iki 17 val., Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje, 201 salėje, esančioje adresu A. Vivulskio g. 13, Vilnius.

Dalinamės su Jumis kvietimu į forumą ir forumo darbotvarke, kuriuos rasite čia.

Registruotis į NVO vaikams konfederacijos forumą galima užpildžius šią formą.

Registracija į forumą vyks iki š. m. rugsėjo mėn. 8 d. (penktadienio), tačiau organizatoriai pasilieka teisę, prireikus registraciją sustabdyti anksčiau.

Esant papildomiems klausimams, maloniai kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais:
nvovaikamskonfederacija11@gmail.com.