info@nvovaikamskonfederacija.lt

Blog

„Nevyriausybinių organizacijų valdymo naujovės“ lapkričio 17 d. (antradienis), nuo 10 val. ZOOM meetings programoje.

Asociacija „NVO vaikams konfederacija“ kviečia Jus į mokymus „Nevyriausybinių organizacijų valdymo naujovės“. Mokymu metu bus aptariami svarbiausi nevyriausybinių organizacijų valdymo klausimai – finansavimo ypatumai, finansinių ataskaitų rengimas, svarbiausi teisiniai klausimai, NVO atskaitomybė ir susiję klausimai. Mokymsu ves Rytis Jokubauskas, NVO teisės instituto direktorius ir aktyvus NVO teisės ekspertų tarybos prie Europos Tarybos narys. Mokymų metu bus aptartos aktualios NVO temos ir įgytas žinias bei kompetencijas galėsite praktiškai pritaikyti savo veikloje. Darbotvarkę prisegam prie šio laiško.

Mokymai vyks 2020 m. lapkričio 17 d. (antradienis), nuo 10 val. ZOOM meetings programoje.

Nuoroda į mokymus:

https://us02web.zoom.us/meeting/tZYqceCsrToiHNeKCViK4X1LbxM5fSzpEs8_/ics?icsToken=98tyKuGqqT0jHteUuB-ERpwQB4_oXejztn5Hgo1YtzzTCgsHWlLaNPpvZ7RMCsj1

Jungtis nurodytu laiku (prisijungimas prasideda 10 min. prieš renginį). Jungtis prašome tikru, pilnu vardu ir pavarde, jei yra galimybė nurodykite el.paštą (ne slapyvardžiu, inicialais ar pan.), nes jūsų vardas ir pavardė, matomas mokymų platformoje, yra įrodymas, kad dalyvavote renginyje, ir atitinka jūsų “parašą” mokymų dalyvių registracijos sąraše. Jeigu užsiregistravote kitaip nei savo vardu ir pavarde, prašome patikslinti informaciją, nurodant savo pilną vardą ir pavardę. Mokymuose gali dalyvauti tik iš anksto užsiregistravę dalyviai.

SVARBU:

  • Mokymus stebėsite prisijungę internetu naudojant Zoom Meeting programą. Jums reikia turėti parsisiuntus ZOOM MEETINGS programėlę (jei neturite, parsisiųsti galite: https://zoom.us/meetings ). Jei jau turite Zoom programą,  tiesiog tereiks paspausti ant persiųstos prisijungimo nuorodos.
  • Jei niekada nesinaudojote Zoom programa, patariame paprašyti pagalbos iš savo aplinkos žmonių, kurie tai jau išbandę (šia programa Lietovoje naudojasi moksleiviai, studentai).
  • Rekomenduojame pasirūpinti kokybišku savo interneto ryšiu, galimybe transliuoti savo vaizdą per kompiuterio, išmanaus telefono ar planšetės kamerą, taip pat garsą per Jūsų įrenginio mikrofoną.

Prašome laikytis šios tvarkos ir atkreipiame dėmesį, kad mokymui eigai bei diskusijoms fiksuoti gali būti daromas garso/vaizdo įrašas. Garso/vaizdo įrašo šeimininkas yra mokymų organizatorius, ir tik jis vienintelis gali daryti posėdžio įrašus. Kiti dalyviai įv. garso/vaizdo įrašymo priemonėmis posėdžiui fiksuoti ir užfiksuotam turiniui viešai platinti leidimo neturi. Siekiant užtikrinti BDAR reikalavimus, garso įrašo platinimui leidimo gavimas raštu yra derinamas su mokymų organizatoriumi.

Iki virtualaus pasimatymo!

 

NVO teisine sveikata_programa