info@nvovaikamskonfederacija.lt

Blog

Forumas – „Vaiko gerovės sistemos pokyčiai: ko reikia Lietuvai?“

 

KVIETIMAS DALYVAUTI FORUME

 

Asociacija „NVO vaikams konfederacija“ kviečia Jus į kasmetinį tradicinį nevyriausybinių organizacijų (NVO) ir valstybinių institucijų forumą, kurio tema 2019 m. „Vaiko gerovės sistemos pokyčiai: ko reikia Lietuvai?“. Forumas yra skirtas aptarti valstybės vykdomą vaiko gerovės politiką, aktualius iššūkius, naujienas ir ateities vizijas. Forumo metu dalyviai kviečiami diskutuoti, dalintis pasiūlymais ir įžvalgomis.

 

Į forumą kviečiame: atsakingus valstybės ir savivaldybių institucijų atstovus, formuojančius vaiko gerovės politiką savivaldybių lygmenyje, tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorius, kitus specialistus ir NVO atstovus, dirbančius vaiko gerovės srityje. Dalyvavimas nemokamas. Iš vienos savivaldybės kviečiame dalyvauti 2-3 atstovus.

 

Asociacija „NVO vaikams konfederacija“, būdama didžiausia skėtine organizacija Lietuvoje, kuri jungia su vaikais ir vaikams dirbančias nevyriausybines organizacijas, aktyviai dalyvauja Lietuvoje vykstančiame institucinės globos pertvarkos procese, kuriuo siekiama atsisakyti institucinės vaikų globos ir kurti lanksčią, gebančią laiku reaguoti bendruomeninių paslaugų, palaikymo ir paramos sistemą visoms šeimoms, auginančioms vaikus.

 

Renginio metu pranešimus skaitys valstybinių institucijų ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, akcentuodami vaiko gerovės sistemos pokyčius ir teikdami įžvalgas dėl sėkmingos sistemos veikimo. Preliminarią renginio darbotvarkę rasite prikabintą prie šio rašto.

 

Renginys vyks 2019 m. rugsėjo 5 d. (ketvirtadienį), nuo 10 iki 16 val., adresu Gedimino g. 26, Trakai (Trasalio konferencijų centras). Registruotis į forumą kviečiame iki rugsėjo 3 d., adresu: https://forms.gle/cJoEgEHW3UzuePGC9

 

Vietų skaičius forume ribotas; organizatoriai pasilieka teisę registraciją sustabdyti anksčiau.